м. Київ, вул. Пирнівська 9 Перед відвідуванням магазину важливо зателефонувати +38(097)9990089

 м. Київ, вул. Пирнівська 9 Перед відвідуванням магазину важливо зателефонувати+38(097)9990089

Про компанію

Ласкаво просимо на наш сайт

Тут є все про каміни, камінні топки, послуги та консультації наших високоякісних спеціалістів та ще багато іншої цікавої інформації.

Виготовлення та встановлення камінів всіх типів, включаючи чавунні топки, цегляні каміни, сталеві, також будівництвом барбекю, печей та встановленням димоходів з нержавіючої сталі - наша спеціалізація.

Здійснюємо виїзд на об’єкт для вимірів та надання консультації клієнту. Після складається кошторис на матеріали та роботу, робиться 3-d проект, який полегшує взаєморозуміння та забезпечує замовнику гарантію того, що камін буде виконаний точно з побажаннями клієнта. За угодою сторін укладається договір, який включає гарантійні зобов’язання.

Гарантуємо швидкість та головне, якість робіт, що виконуємо! Ціни доступні!


вул Пирнівська, 9, Київ. Наш номер +38 (097) 999-00-89 Телефонуйте не відкладаючи!

                                                                                                    Перед відвідуванням магазину важливо зателефонувати!

 

Барбекю-печи киев современный камин с установкой продажа дымоходов

 

В Києві та Київській області досить багато спеціалістів та фірм з виготовлення камінів. Але, незважаючи на це, компанія ВАШ КАМІН з радістю запропонує вам повний спектр послуг пов’язаних з проектуванням та встановленням камінів, печей та барбекю, якісне виконання робіт та компетентне ведення об’єктів. Також компанія ВАШ КАМІН пропонує послуги з виготовлення саун та димарів під ключ.
Фахівці компанії виїжджають на об’єкт, роблять необхідні виміри, спілкуються з господарем приміщення де імовірно розташовуватиметься камін. Далі професійним художником робиться 3d-проект з урахуванням всіх побажань замовника, розміру приміщення, правильності форм майбутнього каміна, його розташування та необхідних правил пожежної безпеки. Це дуже відповідальна частина роботи тому, що за цим проектом майстрами компанії буде виготовлятися та встановлюватися камін у вашому будинку і дуже важливо щоб він був не тільки красивим, стильним та функціональним, але й безпечним! Щоб пропрацював не один рік, а як кажуть «вірою та правдою» багато років. Компанія ВАШ КАМІН при виконанні своїх робіт використовує виключно якісні та перевірені роками та багатьма клієнтами матеріали.
Вимовляючи слово «камін» відразу уявляється картина осіннього, чи зимового холодного вечора з дощем, чи снігом, та затишна кімната, зігріта великим каміном. У сучасному світі камін асоціюється зі статком людини, затишком та благополуччям. Раніше каміни будували виключно для обігріву приміщення не дуже дбаючи про дизайн. А сьогодні дизайн та якість успішно поєднує компанія ВАШ КАМІН за дуже приємними цінами.
Слово «камін» перекладається з латини, як «вогнище». Перші каміни виглядали, як звичайне багаття, обкладене каменем. Через час його перенесли в житлове приміщення, а для виходу диму в стелі просто прорубували отвір. Далі, як відомо, камін почав швидко видозмінюватися - над каміном почали споруджувати конусоподібні труби, у заможних будинках каміни будувалися з каміння дуже великого розміру. Вже тоді люди знали, що камін з товстими стінками з каменю довго прогріватиметься перш ніж почне віддавати тепло в приміщення, тому каміни робилися вище за зріст людини і з величезними топками, щоб тепло відразу ж виходило безпосередньо від дров.
Сьогодні у виробництво камінів на допомогу прийшли нові технології - це камінні топки. Вони прогріваються менше ніж за чверть години і це дозволяє, з метою безпеки, закривати вогонь скляними дверцятами, а камін прикрасити на ваш смак. У кожного свої вподобання, обирайте хоч мармур, хоч дерево з будь-яким каменем.

Контакти

+38 (097) 999-00-89 

м. Київ, вул. Пирнівська 9

Перед відвідуванням магазину

важливо зателефонувати

Ми на Facebook