м. Київ, вул. Пирнівська 9 Перед відвідуванням магазину важливо зателефонувати +38(097)9990089

 м. Київ, вул. Пирнівська 9 Перед відвідуванням магазину важливо зателефонувати+38(097)9990089

Камінні топки Hitze

Камінна топка HITZE ALBERO AL 120X43 G.H-D

Камінна топка HITZE ALBERO AL 120X43 G.H-D
136 604 грн

Камінна топка HITZE ALBERO AL 19 G.H-D

Камінна топка HITZE ALBERO AL 19 G.H-D
92 648 грн

Камінна топка HITZE ALBERO AL 19 S.H-D

Камінна топка HITZE ALBERO AL 19 S.H-D
65 268 грн

Топки марки HITZE це високоякісний та технологічно чудово виконаний продукт польського виробництва з шикарним дизайном, який органічно впишеться у ваш стиль життя. Топки цієї марки виготовляються із високоякісної сталі, яка адаптована для високих температур. Марка HITZE заслужено має успіх не тільки у себе на батьківщині, але й за кордоном. Крім того, компанія динамічно розвивається, безперервно поповнюючи свій асортимент все більш новими та сучаснішими продуктами, як у технологічно прогресивному ключі, так і в дизайнерському оформленні.

При виготовленні продукції компанії HITZE дуже велике значення надається охороні навколишнього середовища, тому всі топки каміна опалюються тільки деревиною або деревними пелетами, які при згоранні не виділяють шкідливих складових в атмосферу. Сучасні технології виробництва, високі технічні параметри та інноваційні рішення стали умовою виробництва камінних топок марки HITZE з високим рівнем обігріву.

Колекція цих топок відрізняється моделями різними за потужністю та вагою, варіантами відчинення дверей, а також їх дизайном, регуляцією повітря та ефектом великого скла. Власна лабораторія тестує продукцію, що випускається, чим зовсім виключає попадання неякісного продукту до кінцевого споживача. Якщо ви хочете ВАШ КАМІН не тільки високого класу, якості та дизайну, але й бути впевненими у безпеці його використання, то вам безперечно потрібно зупинитися у своєму виборі на камінних топках марки HITZE, які мають усі необхідні сертифікати від ГІЕ.

Контакти

+38 (097) 999-00-89 

м. Київ, вул. Пирнівська 9

Перед відвідуванням магазину

важливо зателефонувати

Ми на Facebook