м. Київ, вул. Пирнівська 9 Перед відвідуванням магазину важливо зателефонувати +38(097)9990089

 м. Київ, вул. Пирнівська 9 Перед відвідуванням магазину важливо зателефонувати+38(097)9990089

ДИМОХІД

Димохід - це дуже важлива частина вашого каміна, він призначений для транспортування шкідливих для організму людини продуктів згоряння в атмосферу. Коли димаря немає, тоді окис вуглецю та інші небезпечні з'єднання є джерелом підвищеної небезпеки в будинку, тому заміна повітря, якій сприяє правильно встановлений димар, береже ваше здоров'я. Компанія Ваш Камін кваліфіковано проектує та проводить монтаж димоходів згідно з будівельними нормами та іншими стандартами, що регулюють якість використовуваних матеріалів.

Крім того, що димохід служить так званою додатковою вентиляцією в будинку, він часто будується ще і як теплозберігаюча конструкція. Димові гази циркулюють у ньому, нагріваючи вогнетривку цеглу, яка покрита декоративними матеріалами, такими як цегла, плитка, камінь. Циркуляція гарячих газів усередині димаря запобігає значним втратам тепла. Гаряче повітря швидко нагріває цеглу, яка потім повільно і довго віддає тепло в приміщення.

Якщо ваш камін виконує лише декоративну функцію і не є центральним опалювальним приладом у вашому будинку, то для вас компанія пропонує димарі з нержавіючої сталі з утеплювачем і без. Плюс таких димарів – їх легкість та довговічність. З правильно встановленим димоходом вашому будинку буде забезпечена необхідна циркуляція повітря та приємне тепло, а вам гарний настрій.

 

Контакти

+38 (097) 999-00-89 

м. Київ, вул. Пирнівська 9

Перед відвідуванням магазину

важливо зателефонувати

Ми на Facebook